YAKYMCHUK OLENA ANATOLIIVNA

• Kostiv Olga, Yakymchuk Elena, Kostiv Sviatoslav, Dmytriiev Dmytro, Dmytriiev Kostiantyn, 6Sandeep Kumar Guptaю Dynamics of the Microbiological Scape and Antibiotic Susceptibility in Intensive Care Unit Patients / J. Cardiovasc Disease Res., 2020; 11(2): 76 -79

• Павлишин А.В., Твердохліб В.В., Футуйма Ю.М., Смачило І.І., Якимчук О.А. Нестерук С.О. Спеціалізовані системи для дистанційної медицини. Science, research, development № 25. – 2020. – pp. 55-58.

• Пінна склеротерапія в лікуванні ретикулярного варикозу/ XXIІ міжнародний медичний конгрес студентів студентів та молодих вчених / Тернопіль, 23 - 25 квітня 2018. — Тернопіль : Укрмедкнига Дремух М.П., Якимчук О.А.

• Патогенетичні підходи до лікування передчасних пологів на тлі хронічного вогнища інфекції/ Геряк С.М., Петренко Н.В., Добрянська В.Ю., Якимчук О.А.// Здоровье женщины. – 2017. - №3. С 54-55

• Эффективность биофлавоноидов и РНК-содержащих препаратов в комплексном лечении больных инфарктом миокарда и нарушениями функционального состояния печени/ Швед Н.И., Прокопович Е.А., Геряк С.Н., Якимчук Е.А// Лікарська справа. – 2017. — № 7- 8. С18-21.

• Системна запальна реакція при атеросклеротичній оклюзії підколінно-гомілкового сегменту при хронічній критичній ішемії / Беденюк А.Д., Якимчук О.А., Боднар П.Я., Дзюбановський О.І. // Збірник матеріалів підсумкової LIX науково-практичної конференції «Здобутки клінічної та експериментальної медицини». — Тернопіль, 15 червня 2016 р. — С. 16 — 17.

• Попередження ТЕЛА при післяопераційних тромбозах в системі нижньої порожнистої вени / С. Я. Костів, І. К. Венгер, І. А. Ненашко, О. А. Якимчук // Український журнал хірургії. – 2014. – № 3–4. – С. 74–76.

• Результати лікування хворих з критичною ішемією нижніх кінцівок з використанням лейкафорезу /Венгер І. К. Якимчук О. А.// Здобутки клінічної та експериментальної медицини.– 2012.– № 1.– С. 182 – 183.

• Основні здобутки та подальші перспективи розвитку кафедри хірургії№1 ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України” Л. Я. Ковальчук, А. Д. Беденюк, І. К. Венгер, В. І. Максимлюк, О. М. Гусак, В. Б. Доброродній, В. В. Мальований, І. І. Чонка, І. І. Смачило, Ю. М. Футуйма, О. А. Якимчук, П. Я. Боднар, Т. В. Шандрук, М. В. Чорненький, Н. І. Герасимюк, І. І. Лойко, Т. В. Романюк // Медична освіта. – 2012. – № 1. – С. 6- 8.

• Вадзюк С. Н., Якимчук О. А., Зарудна О. І. Лейкаферез у попередженні системно-запальних та реперфузійних ускладнень реконструкції аорто-стегно-підколінного сегмента в умовах хронічної критичної ішемії /І. К. Венгер, О. М. Зарудний // Шпитальна хірургія. – 2012. – № 3. – С. 39- 43.

• Якимчук О. А. Ефективність використання критеріїв системної запальної відповіді в прогнозуванні результатів лікування у хворих з критичною ішемією нижніх кінцівок на ґрунті оклюзивних захворювань магістральних артерій / О. А.Якимчук, І. В Чепіль. // ХІV Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих учених (13-15 квітня) – Тернопіль, 2010 – С. 78.

• Якимчук О. А. Системна запальна відповідь у хворих на облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок в умовах критичної ішемії та її корекція. / О. А Якимчук // Хірургічна перспектива : Всеукраїнський вісник наукових робіт. – 2010. – № 1. – С. 213–217.

• Корекція еферентною терапією системної запальної відповіді у хворих на облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок / І. К. Венгер, О. М. Зарудний, О. А. Якимчук, О. І. Зарудна // Шпитальна хірургія. – 2010. – № 1. – С. 45–48.

• Лейкаферез у профілактиці синдрому системої запальної відповіді / Л. Я. Ковальчук, І. К. Венгер, О. А. Якимчук, І. В. Чепіль // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – 2010. – № 1. – С. 70-72.

• Профілактика системно-запальних та реперфузійних ускладнень при реконструкції аорто-стегно-підколінного сегмента в умовах хронічної критичної ішемії / Л. Я. Ковальчук, І. К. Венгер, О. А. Якимчук, О. М. Зарудний, С. Я. Костів // Шпитальна хірургія. – 2010. – № 2. – С. 5-9.

• Гемостаз в умовах хронічної критичної ішемії / Л. Я. Ковальчук, І. К. Венгер, О. І. Зарудна, А. Р. Вайда, С. Я. Костів, О. А. Якимчук // Шпитальна хірургія. – 2010. – № 3. – С. 5-7. Здобувач провела клінічний підбір хворих, дослідження, інтерпретацію змін гемостазу в умовах хронічної критичної ішемії, статистичну обробку матеріалу.

• Венгер І. К. Підхід до прогнозування результатів лікування у хворих з хронічною критичною ішемією нижніх кінцівок з огляду на системну запальну реакцію / І. К. Венгер, А. Р. Вайда, О. А. Якимчук // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – 2009. – № 1. – С. 28-30.

• Ковальчук Л. Я. Системна запальна реакція в умовах хронічної критичної ішемії при атеросклеротичній оклюзії стегно-підколінного сегмента / Л. Я. Ковальчук, А. Р. Вайда, О. А. Якимчук // Шпитальна хірургія. – 2009. – № 2. – С. 5–8.

• Якимчук О. А. Поліорганна дисфункція у пацієнтів із атеросклеротичною оклюзією аорто-стегнового сегмента / О. А. Якимчук // Шпитальна хірургія. – 2009. – № 3. – С. 83–86.

• Якимчук О.А. Системна запальна реакція при атеросклеротичній оклюзії стегно-підколінного сегмента в умовах хронічної критичної ішемії / О.А. Якимчук, І.В Чепіль // ХІІI Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих учених (27-29 квітня 2009 : матеріали конференції) – Тернопіль, 2009 – С. 79.